عرضه اولیه #پیزد شرکت مجتمع صنایع لاستیک یزد

عرضه اولیه #پیزد شرکت مجتمع صنایع لاستیک یزد پس از احراز شرایط پذیرش در بازار دوم فرابورس ایران درج شد.

عرضه اولیه #پیزد شرکت مجتمع صنایع لاستیک یزد پس از احراز شرایط پذیرش در بازار دوم فرابورس ایران درج شد.

 

عرضه اولیه #پیزد شرکت مجتمع صنایع لاستیک یزد

تاریخچه

شرکت مجتمع صنایع لاستیک یزد سالهاى ۱۳۶۴-۱۳۶۵ در شهر یزد عملا با مطالعات و اخذ موافقتهاى اولیه شروع به فعالیت نمود.خط تولید تایر و تیوب دوچرخه و موتور سیکلت با بهره گیری دانش فنی شرکت آی –آر-سی ژاپن و همچنین تولید تایر و تیوب تایرهای بایاس سواری و وانتی به کمک تکنولوژی داخلی در سال ۱۳۷۶ افتتاح گردید.

پس از آن این مجتمع همواره در جهت اصلاح و بهینه سازى محصولات خود اقدامات مؤثرى برداشته است که از جمله بارزترین آن اقدام به تولید تایرهاى رادیال سیمى در سال ۱۳۸۶ با اخذ فن آورى رسمى از یکى از مراجع اروپایى بنام وردشتاین هلند است.پیزد

استفاده از براند (vredestine) روی تایرهای رادیال علاوه بر تایید کیفیت توسط موسسه صاحب تکنولوژی موکد این نکته است که یزد تایر تولید کننده تایرهای رادیال سیمی فردشتاین هلند داخل ایران می‌باشد.

صادرات

تولیدات جدید یزد تایر با مشارکت شرکت وردشتاین هلند در نیمه دوم سال ۹۲ به بازار عرضه شده است.محصولات جدید شرکت مجتمع صنایع لاستیک یزد تایرهای رادیال سیمی از سری V می باشند.این محصولات قابلیت تحمل سرعت ۲۴۰ کیلومتر در ساعت را داشته و برای اولین بار در کشور ساخته می شوند.این دسته از تایرها تاکنون همگی از خارج وارد می‌شده است.

تعداد محدودی خودروهای ساخت داخل مانند مگان و مزدا و برخی از اتومبیل های وارداتی از این تایرها استفاده می‎کنند.

بخش قابل توجه محصولات یزد تایر به منظور تامین مصرف شرکتهای خودروساز و کارخانجات ساخت موتورسیکلت و دوچرخه در کشور بکار می‌رود.مابقی فروش داخلی از طریق شبکه نمایندگی سراسر کشور توزیع می گردد.صادرات محصولات یزد تایر در زمان کوتاهی پس از تولید به سایرکشورها شروع شد.

سودآوری

تاکنون همواره سیری صعودی طی نموده بطوریکه در سال‌های ۱۳۷۸-۱۳۸۴ -۱۳۹۱-۱۳۹۲ -۱۳۹۳ -۱۳۹۴ – ۱۳۹۵ به عنوان صادر کننده نمونه کشوری برگزیده شده است.سال ۱۳۹۶ نیز به عنوان صادرکننده ممتاز کشور برگزیده شده است.

برچسب ها
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − یازده =

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن